Przeczytaj naszą Politykę Prywatności:

pdfpolityka-prywatnosci_Financial_Poland.pdf

 

Projekt Dofinansowany z Funduszy Europejskich. pdfWięcej informacji

Nasze doświadczenie to ponad 20 lat i tysiące skutecznie zrealizowanych transakcji pozwalających przedsiębiorcom na optymalizację kosztów prowadzenia firmy.   Nasz zespół tworzą specjaliści wyszkoleni w konkretnych kategoriach produktowych. Dysponujemy krajowymi jak i zagranicznymi magazynami.

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa od sprawdzenia wiarygodności dostawcy po kompletną i terminową dostawę. Dbamy o Państwa komfort dlatego na każdym etapie transakcja jest przez nas bieżąco monitorowana.

conversationSzanujemy Państwa czas przez uproszczenie procesów, zwiększenie opłacalności importu oraz eliminacje ryzyka. Dzięki naszemu doświadczeniu nie martwią się Państwo o formalności. Klienci docenili nasze usługi dlatego łączy nas długoterminowa współpraca i partnerstwo w biznesie.

Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Nawiązujemy współpracę za równo z początkującymi jak i bardzo dużymi przedsiębiorstwami. Nasze usługi są elastyczne, a forma współpracy dostosowana do potrzeb. Wystarczy, że określicie Państwo jaki towar Państwa interesuje, a my zajmiemy się resztą.

Biuro zarządu

Al. Solidarności 117 lok 210a
00-140 Warszawa

Centrum operacyjne

Ul. Kiedrzyńska 27/29
42-200 Częstochowa
  Drukuj
  Drukuj

Podstawowe etapy realizacji importu

notepad international delivery gear placeholder on map paper in perspective delivery

Ustalenie
szczegółów
zamówienia

Audyt i
raport
ekonomiczny

 Kontrola
jakości

 Transport

 Dostawa
do Klienta